Dachy zielone

Odwrócone

photo

O Firmie

Marka GREEN-HOUSE powstała na potrzeby zapewnienia usług na najwyższym poziomie z zakresu wykonywania Dachów Zielonych.

GREEN-HOUSE należy do Grupy Kapitałowej New-Garden, która od 2001r. kultywuje wykonanie terenów zielonych, ogromne doświadczenie, wiedza, zaplecze pracownicze i maszynowe zapewnia profesjonalne wykonanie w każdym zakresie związanym z Zielenią. Ogromne zainteresowanie w obecnych czasach aspektem Dachów Zielonych spowodowało, że nasza firma stworzyła oddział Green-House, który bezpośrednio będzie zajmował się projektowanie i wykonaniem dachów zielonych

Firma posiada kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu wszelkiego rodzaju dachów od ekstensywnych, płaskich, skośnych czy odwróconych.

Współpracuje bezpośrednio z polskim producentem systemów dachów zielonych firmą Xero-Flor, która jest liderem w tej dziedzinie na terenie Polski i Skandynawii.

System Xero-Flor to najlepiej dopracowany system na warunki polskie, który bazuję na wieloletnim doświadczeniu, gdyż jego plantacja znajduje się na terenie Polski. Dzięki temu, możemy zrealizować każdy projekt w bardzo szybkim czasie, bez oczekiwania na dostawę z zagranicy oraz mieć pewność, że zamówiony produkt roślinny oraz substraty są przystosowane do naszych warunków.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty oraz składania zapytań – chętnie pomożemy i doradzimy.

Należymy do grupy kapitałowej:

grupa kapitałowa

Dane firmy:

New-Garden

ul. Drzymały 3/2/9, 44-120 Pyskowice

NIP: 969-151-23-96

Kontakt:

Oddział Tychy tel.: 728-730-501

Oddział Gliwice tel.: 728-730-502

email: biuro@new-garden.pl

© copyright 2014 new-garden.pl